içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Cumhurbaşkanı ‘Erdoğan'ın Soylu’ya televizyon yasağı koyduğu’ iddiası

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın MYK toplantısında, Sedat Peker’e hiçbir şekilde cevap verilmemesi emrini verdiği ve Süleyman Soylu’ya da televizyon yasağı koyduğu iddia edildi.

Cumhurbaşkanı ‘Erdoğan'ın Soylu’ya televizyon yasağı koyduğu’ iddiası
Haberi Sesli Dinle

Gazeteci Barış Yarkadaş, KRT TV’de katıldığı “Şimdiki Zaman” programında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün gerçekleştirilen Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısında, Sedat Peker ile ilgili çeşitli emirler verdiğini öne sürdü.

Yarkadaş, Erdoğan’ın toplantıda, Sedat Peker’e hiçbir şekilde cevap verilmemesi emrini verdiğini ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya da televizyon yasağı koyduğunu iddia etti:

Şunu söyleyeyim dün AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan AKP MYK toplantısında Sedat Peker’e hiçbir şekilde cevap verilmemesi talimatını verdi. ‘Hiç kimse Sedat Peker’e cevap vermesin’ dedi. Süleyman Soylu’nun da bundan sonra bu konuyla ilgili televizyona çıkıp konuşmasını yasakladı. Toplantının ardından da bugün AKP’nin emniyet kökenli milletvekilleri AKP’nin bir grup üst düzey yöneticisini ziyaret ederek Süleyman Soylu etrafında gelişen olaylardan dolayı duydukları rahatsızlıkları dile getirdiler.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Youtube üzerinden yayımladığı videolarla Süleyman Soylu başta olmak üzere birçok isme önemli suç ithamlarında bulunmaya devam ediyor.

@welg medya haber

Tarih: 09-06-2021

FACEBOOK YORUM
Yorum