içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Viyana'da Şüpheli Trafik Kazası: 18 Yaşındaki Genç Hayatını Kaybetti

VİYANA - Salı günü öğleden sonra Viyana-Favoriten'de şüpheli bir trafik kazasında 18 yaşındaki bir genç hayatını kaybetti. Kazanın nasıl oluştuğu hala belirsizliğini koruyor.

Viyana'da Şüpheli Trafik Kazası: 18 Yaşındaki Genç Hayatını Kaybetti
Haberi Sesli Dinle

WELG | Salı günü saat 15:30 sularında 54 yaşındaki bir kamyon şoförü, Laxenburger Straße'den şehir dışına çıkarken aracını bir bakkalın yanına park etti. Alışverişini tamamlayıp aracına döndüğünde, kamyonun arka tekerleklerinin yanında sıkışmış halde cansız yatan 18 yaşındaki bir genci fark etti. Şoför, hemen durumu yetkililere bildirdi.

Kurtarma Operasyonu ve Soruşturma

Olay yerine gelen Viyana profesyonel itfaiye teşkilatı acil servisleri, genci kamyonun altından kurtardı. Ancak, genç olay yerinde hayatını kaybetmişti. Trafik kazası ekipleri, kazanın nasıl gerçekleştiğine dair soruşturmayı devraldı.

Belirsizlik ve Suç Duyurusu

Kazanın nasıl meydana geldiği konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor. 54 yaşındaki kamyon şoförü hakkında suç duyurusunda bulunuldu, ancak henüz bir sorgulama yapılmadı. Olayın tüm yönleriyle aydınlatılması için detaylı bir soruşturma yürütülüyor.

Kazanın neden ve nasıl gerçekleştiği, genç adamın kamyonun arka tekerleklerinin yanında nasıl sıkışıp kaldığı gibi soruların yanıtları, devam eden soruşturmanın sonuçlarına bağlı olarak açıklığa kavuşacak.

@welgmedya.com

Tarih: 19-06-2024

FACEBOOK YORUM
Yorum