içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Kara Kuvvetleri'nden Açığa Alınan Yarbay Gökhan Ünyeli, İntihar Etti

Ünyeli'nin Açığa Alınması Sonrası Yaşamına Son Verdiği Düşünülüyor, ölümü kakında detaylı araştırma devam ediyor.

Kara Kuvvetleri'nden Açığa Alınan Yarbay Gökhan Ünyeli, İntihar Etti
Haberi Sesli Dinle

WELG | Ankara'nın Çankaya ilçesinde evinin yakınındaki ormanda ölü bulunan Yarbay Gökhan Ünyeli'nin, açığa alınmasının ardından intihar ettiği düşünülüyor. Kara Kuvvetleri Komutanlığı Eğitim ve Doktrin Komutanlığı’na bağlı Muhabere Elektronik Bilgi Sistemleri Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı’nda görevli Ünyeli, hakkında yürütülen bir soruşturma kapsamında geçici olarak görevden uzaklaştırılmıştı.

Ünyeli'nin ölüm haberi, meslektaşları ve yakın çevresinde büyük bir şok etkisi yarattı. Önceki gün arkadaşlarına gönderdiği intihar mektubunda, yaşadığı haksızlıklara ve sorunlara vurgu yaparak derin bir üzüntü içinde olduğu belirtildi. Mektupta, genç subay ve astsubaylara da benzer durumlarla karşılaşmamaları için önlem almaları konusunda tavsiyelerde bulunuldu.

Olayın detaylarına ilişkin soruşturma devam ederken, Ünyeli'nin meslektaşları ve yakın çevresi tarafından yapılan açıklamalarda, Ünyeli'nin ölümüyle ilgili büyük bir üzüntü ve şaşkınlık yaşandığı ifade edildi. Ancak resmi makamlar, olayın tam olarak aydınlatılması için detaylı bir soruşturma başlatmış durumda.

@welgmedya.com

Tarih: 29-03-2024

FACEBOOK YORUM
Yorum