içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ramazan Bayramı'nda Birlik ve Dayanışma Mesajı Verdi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla duygu yüklü bir video mesajıyla tüm yurttaşların bayramını kutladı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ramazan Bayramı'nda Birlik ve Dayanışma Mesajı Verdi
Haberi Sesli Dinle

WELG | Sosyal medya hesaplarından yayınladığı videoda İmamoğlu, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, "Birliğimizin, beraberliğimizin daim olduğu, dayanışmamızın güçlendiği, savaşların ve çatışmaların olmadığı, darda olanların derman bulduğu, tüm evlerde bereketli sofraların kurulduğu bayramlar olsun hep" ifadelerini kullandı.

Mesajında, Ramazan ayının manevi atmosferinin toplum üzerinde olumlu etkileri olduğunu vurgulayan İmamoğlu, bu duyguların sadece Ramazan ayına sığmaması gerektiğini, bütün yıl boyunca devam etmesi gerektiğini belirtti. İstanbul'daki hemşehrileriyle geçirdiği son beş yılda duyduğu memnuniyeti dile getiren İmamoğlu, bu duyguların sadece İstanbul'a değil, Türkiye'nin dört bir yanına yayılmasını diledi.

Ayrıca, Türkiye'deki tüm belediyelerin başarılı olmasını temenni eden İmamoğlu, ülkenin geleceği için bu başarıların önemine vurgu yaptı. Mesajında, dünyadaki zulmün sona ermesi ve barışın sağlanması çağrısında bulunan İmamoğlu, özellikle Filistin başta olmak üzere dünyadaki tüm savaşların son bulması gerektiğini ifade etti.

İmamoğlu'nun Ramazan Bayramı mesajı, toplumda birlik ve dayanışma ruhunu pekiştirirken, yerel yönetimlerin toplumsal refahın artırılmasında önemli bir rol oynadığına dikkat çekti.

@welgmedya.com

Tarih: 10-04-2024

FACEBOOK YORUM
Yorum